Atenție: Anul acesta, începând cu luna mai, vă invităm să fiți alături de noi pentru o nouă inițiativă „Europa, casa noastră”.Mulțumim tuturor celor care ne-au susținut și au participat la ediția precedentă!

Lista profesorilor câștigători care au participat la Clubul Europa, casa noastră

În urma evaluării realizate la care s-au luat în calcul impactul activităților, originalitatea și mediatizarea acestora, au fost alese cadrele didactice câștigătoare care vor merge la Bruxelles în perioada 10-12 septembrie:

Suceava

Dumbraveni

Bolohan Romeo Irinel

Liceul Tehnologic "Mihai Eminescu" Dumbraveni

30

Teleorman

Maldaeni

Bucica Radita

Scoala Gimnaziala Maldaeni

30

Caras-Severin

Resita

Fercea Ghiorghita

Colegiul National "Mircea Eliade"

29.25

Alba

Teius

Pintea Marius Cosmin

Liceul Teoretic Teius

26

Dambovita

Rau Alb

Murariu Petruta

Scoala Gimnaziala Rau Alb de Jos

26

Suceava

Todiresti

Rudnic Lia

Şcoala Gimnazială Todireşti

26

Maramures

Baia Mare

Ardelean Amalia

Scoala Gimnaziala "Lucian Blaga"

25.75

Prahova

Mizil

Vrinceanu Carmen Elena

Scoala Gimnaziala "Sfanta Maria"

25.5

Prahova

Ploiesti

Puiu Tina Elena

Scoala Gimnaziala "Sfanta Vineri"

24

Iasi

Muncelu de Sus

Topolniceanu Adrian Mihaita

Scoala Gimnaziala Muncelu de Sus

23.75

Neamt

Raucesti

Vranceanu Domnica

Scoala Gimnaziala Nr.1 Raucesti

23.75

Prahova

Chitorani

Mihaela Braslasu

Scoala Gimnaziala Chitorani

23.75

Iasi

Stolniceni Prajescu

Boboc Ana Luiza

Scoala Gimnaziala Cozmesti

23.5

Teleorman

Videle

Iorga Monica

Scoala Gimnaziala nr.2 Videle

23.5

Buzau

Buzau

Constantin Malanca Veronica

Grupul Scolar Tehnologic Dimitrie Filipescu

23

Vaslui

Osesti

Gosav Elena

Scoala Gimnaziala "Mihai Eminescu" Osesti

23

Arges

Pitesti

Dinuta Marinela

Liceul de Artă "Dinu Lipatti" Piteşti

22.5

Galati

Galati

Daniela Ana Cojocaru

Colegiul National Costache Negri

22.5

Ialomita

Grivita

Aron Viorica Maura

Liceul Tehnologic"Areta Teodorescu"Grivita

22

Bucuresti

Bucuresti

Oprea Tana

Scoala Gimnaziala nr 58 "Petre Ghelmez"

21.5

Bistrita Nasaud

Beclean

Cimpean Emese

Colegiul National Petru Rares Beclean

21.5

Timis

Mosnita Veche

Mihaiela Alieta Torumba

Scoala Gimnaziala Mosnita Veche

21.5

Dolj

Craiova

Barbu Nicoleta

Scoala Gimnaziala nr. 30 "Mihai Viteazul"

21

Olt

Margineni Slobozia

Trască Iuliana

Scoala Gimnaziala "Gh. Popescu"

21